Зі спогадів Максима Ващишина: «Тато сказав Фані йти в ту місцевість, де розташовувалися села Велюнь, Міляч та Хочин. Вона сама пішла дорогою понад річкою Горинь. А тато човном поплив. І там, де річка Случ впадає в Горинь, він її перевіз. І пішла вона в село Хочин, знайшла там якогось діда і влаштувалася в нього. Потім вона розказувала, що і там помічали за нею, що вона єврейка. Але вже був 44-ий рік. Вже росіяни йшли сюди.
І коли тато зробив так, прямо на другий день приходив бандера і обійшов всі кімнати. І нікого не знайшов. Ну це були такі бандери, вони вважалися повстанцями, ну Українська повстанська армія».
Дещо згодом Фейгу Фішман вдочерила в Москві бездітна донька знаменитого російського єврейського письменника
Іллі Еренбурга –
Ірина Еренбург (відома перекладачка французької прози). Згодом Фейга (пізніше – Фаїна Палеєва) стала однією з укладачок циклу статей та есеїв, присвячених І. Еренбургу.
Фейга протягом багатьох років підтримувала відносини з сім'єю своїх рятівників. У 1990 р. вона емігрувала до Ізраїлю.
16 лютого 1997 р. Меморіальний комплекс історії Голокосту Яд Вашем присвоїв Денису та Зінаїді Ващишиним та їхній доньці Єві Ожелевській почесне звання «Праведник народів світу».
Зі слів Єви Ващишиної: «Ми навчені словом Божим не робити один одному зла. А люди роблять. А написано ж: не роби другому, що собі не бажаєш. От так ми й Фані не хотіли зла».