Новини

У Києві відбувся Міжнародний освітній семінар «Громадянське суспільство, соціальні медіа та єврейська історія України ХХ століття»

29-го вересня – 1-го жовтня у м. Київ відбувався міжнародній освітній семінар для вчителів соціогуманітарних дисциплін «Громадянське суспільство, соціальні медіа та єврейська історія України ХХ століття». Організатори семінару – Centropa та ГО «Мнемоніка».

Під час воркшопу вчителі з Німеччини, Польщі, Словаччини, Сербії, Македонії, Угорщини, Молдови та України отримали хорошу можливість поділитися досвідом та створити мережу транскордонних контактів для подальшої кооперації і співпраці.

Програмою семінару передбачалися цікава екскурсія єврейськими місцями Києва на Подолі, відвідини служби у синагозі, участь в офіційних комеморативних заходах, приурочених до 75-ої річниці трагедії Бабиного Яру, виконання завдань в інтернаціональних підгрупах, лекції Максима Гона та Анатолія Подольського про українську практику вшанування пам’яті жертв геноцидів, презентації власних проектів учасниками попередніх семінарів Centropa, обговорення виставки Centropa, присвяченої трагедії українців та євреїв під час Голодомору 1932–1933 рр. і Голокосту тощо.

Дякуємо всім учасникам семінару за участь та бажаємо подальших творчих досягнень і цікавих освітніх зустрічей у майбутньому!