Анонси

Презентація документальної анімації «Приречені: історія рівненського гетто»

5-го березня 2019 р. о 16:30 год. у приміщенні конфернц-зали готелю «Оптіма» (вул. Словацького, 9, Рівне) відбудеться презентація документальної анімації «Приречені: історія рівненського гетто». 

Анімація відтворює восьмимісячну історію поневірянь понад 5 тисяч рівненських євреїв, «замкнених» у гетто під час Другої світової війни (1941–1942 рр.).

Це фільм про тих, хто мав плани на майбутнє: дорослих, котрі мріяли про щасливе майбутнє і дітей, які фантазували ким стануть, коли виростуть. Фільм розповідає про долі людей, чиї мрії і плани так і не здійснилися. Це сталося тільки тому, що всі вони були приречені на вбивство людиноненависницьким режимом нацизму. Цей фільм – реквієм, пам’ять та пересторога на майбутнє. Спомин про тих рівнян, нащадки яких могли б бути поруч із нами сьогодні. Але їх змусили зникнути тільки тому, що були народжені матерями-єврейками.

Переглянути документальні фільми, створені ГО «Центр «Мнемоніка» у 2016–2018 рр.:Довідково: Документальну анімацію знято в межах проекту «Створення інструментів боротьби з антисемітизмом та ксенофобією» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.