3

Презентація документального фільму “Людина з обличчям”

Сьогодні о 14.00 у приміщенні конференц-зали готелю «Мир» відбулася презентація анімаційного фільму «Людина з обличчям», присвяченого Праведнику народів світу Якову Сухенку, який у час Голокосту рятував євреїв у м. Рівне. Фільм знято на основі мемуарів рівнянки Варвари Барац «Втеча від долі», життя якої врятував Яків Сухенко. У 1983 р. Якову Сухенку було присвоєно почесне звання Праведника народів світу. Нагадаємо, що воно присуджується державою Ізраїль тим, хто в роки Другої світової війни в окупованій нацистами Європі рятував євреїв від вбивства. Яків Сухенко – один із 2 573 українців, які у час війни допомагали євреям врятуватися і удостоїлися цього звання.

imgonline-com-ua-Compressed-5G65M05LFy imgonline-com-ua-Compressed-gQVHz2xaxrPeAuN imgonline-com-ua-Compressed-i1nfpGU3407VVc imgonline-com-ua-Compressed-p1VJFbF2YC imgonline-com-ua-Compressed-QqMwGJVt9fk imgonline-com-ua-Compressed-rP95mm5dplgpu imgonline-com-ua-Compressed-Ti7zvXXjq3ft2 imgonline-com-ua-Compressed-wHkYEDlegDH imgonline-com-ua-Compressed-wpR70a4pJrJOguG imgonline-com-ua-Compressed-xbmRslb4eNXMx imgonline-com-ua-Compressed-xJ8WIYF2RYxn1H8

Презентований анімаційний фільм присвячується усім Праведникам, які у період Другої світової війни допомагали євреям пережити одну з найжахливіших катастроф в історії. Їх прояв людяності у нелюдський час став тим променем світла, який допоміг відродитися європейській цивілізації, що, здавалося, котилася до занепаду.

Алея Праведників:

12 13 

Документальний фільм створено ГО «ЦСПП «Мнемоніка» в межах реалізації проекту «Відповідальність за пам’ять» за підтримки Rosa-Luxemburg-Stiftung в Україні.

 

Відео буде розміщено на сайті протягом кількох днів у відкритому доступі.