imgonline-com-ua-compress-by-sized0spjg6lkg64

У Києві відбувся Міжнародний освітній семінар “Громадянське суспільство, соціальні медіа та єврейська історія України ХХ століття”

           
29-го вересня – 1-го жовтня у м. Київ відбувався міжнародній освітній семінар для вчителів соціогуманітарних дисциплін «Громадянське суспільство, соціальні медіа та єврейська історія України ХХ століття». Організатори семінару – Centropa та ГО «Мнемоніка».

imgonline-com-ua-compress-by-sized0spjg6lkg64

imgonline-com-ua-compress-by-sizeeqoochjow2zu

imgonline-com-ua-compress-by-sizekgqojvt4vytk

 

Під час воркшопу вчителі з Німеччини, Польщі, Словаччини, Сербії, Македонії, Угорщини, Молдови та України отримали хорошу можливість поділитися досвідом та створити мережу транскордонних контактів для подальшої кооперації і співпраці.
imgonline-com-ua-compress-by-sizemwfxc7ywtaqd

imgonline-com-ua-compress-by-sizenmzhfzfhghrv

 

 

Програмою семінару передбачалися цікава екскурсія єврейськими місцями Києва на Подолі, відвідини служби у синагозі, участь в офіційних комеморативних заходах, приурочених до 75-ої річниці трагедії Бабиного Яру, виконання завдань в інтернаціональних підгрупах, лекції Максима Гона та Анатолія Подольського про українську практику вшанування пам’яті жертв геноцидів, презентації власних проектів учасниками попередніх семінарів Centropa, обговорення виставки Centropa, присвяченої трагедії українців та євреїв під час Голодомору 1932–1933 рр. і Голокосту тощо.imgonline-com-ua-compress-by-sizeoa1qbgwoiu2k

imgonline-com-ua-compress-by-sizeta7lqcjpjcwi

imgonline-com-ua-compress-by-sizeupvdo9s9pjrd

 

Дякуємо всім учасникам семінару за участь та бажаємо подальших творчих досягнень і цікавих освітніх зустрічей у майбутньому!